Hakkımızda

Mt Global Danışmanlık; Ekonomi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Finans Danışmanlığı, İç Denetim, Risk Yönetimi, Pazarlama, Satış, Bütçe, Kurumsallaşma, Reorganizasyon vb alanlarda kapsamlı danışmanlık hizmeti vermektedir.

Biz Kimiz?

2012 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren MT Global Danışmanlık tüm yetki belgeleri ile bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet vermektedir. Mt Global Yatırım bireysel ve kurumsal yatırımcılara, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi  hizmetleri sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Hizmetin Kullanılan Amaca Tamamen Uygun Olmasını Sağlamak, Müşterinin, Hizmeti Zamanında Ve Piyasa Fiyatlarına Uygun Olarak Temin Edebilmesini Sağlamak, En Son Teknolojik Gelişmeleri Hizmetimize Yansıtarak, Teknolojinin Gerisinde Kalmamak, Müşterinin, Şirketin Yeterliliğine Olan Güvenini Arttırmak ve Sürekli iyileştirme Yapmak, Tüm Çalışanların Kendi Alanlarında Yeterli Ve Kalifiye Olmasını Sağlamak, Eğitimlerle Bunları Pekiştirmek, Düzenli, Temiz Ve Güvenilir Çalışma Ortamı Sağlamak, Firma İçinde Kullanılan Talimat, Prosedür Ve İş Tanımlarına Birebir Uyulmasını Sağlamak.