Portföy Yönetimi

Portföy Yönetimi, yatırımcıların finansal hedeflerine uygun olarak varlıklarını en etkili şekilde yönetmeyi amaçlayan bir dizi hizmet sunar.

Aktif Portföy Yönetimi

Aktif Portföy Yönetimi, yatırımcının portföyünü sürekli olarak izleyerek, piyasa koşullarına ve yatırımcının finansal hedeflerine uygun olarak dinamik bir şekilde değişiklikler yapmayı amaçlar. Bu yaklaşım, belirli bir benchmark’ı (örneğin, bir endeks) aşmayı hedefler ve bu nedenle daha yüksek bir risk ve getiri potansiyeli taşır.

Karma Portföy Yönetimi

Karma Portföy Yönetimi, aktif ve pasif yatırım stratejilerinin bir kombinasyonunu kullanır. Bu yaklaşım, yatırımcının risk toleransına, finansal hedeflerine ve piyasa görüşüne bağlı olarak, portföyün farklı bölümlerini farklı şekillerde yönetmeyi amaçlar. Bu, yatırımcılara hem aktif hem de pasif stratejilerin avantajlarını sunar.

Pasif Portföy Yönetimi

Pasif Portföy Yönetimi, belirlenmiş bir benchmark veya endeksi takip etmeyi amaçlar. Bu strateji, düşük işlem maliyetleri ve daha az aktif risk almayı hedefler. Genellikle endeks fonları veya ETF’ler gibi pasif yatırım araçları kullanılır.

Hizmetlerimiz

TANITIM BROŞÜRÜMÜZ Bu hizmet için en son güncellemenin pdf dosyasını indirin.

Yardıma mı İhtiyacınız var?

Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size 1-2 iş günü içinde geri döneceğiz. Ya da bizi şimdi arayın.

444 5 105
info@mtglobaldanismanlik.com

Teklif Alın

Bunu Paylaşın
Konuşmayı Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?